Puff Barlar hakkında merak ettiğiniz tüm soruları bu alanda cevaplamaya çalıştık. Puff Barlar hakkında merak ettiğiniz tüm konuları ve düşüncelerinizi yorumlardan yada iletişim formundan bize yazabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular S.S.S.

Puff, kullan at e-sigaraların genel adıdır. Puf marka çeşitleri 100 den fazla olup farklı aroma ve nefes sayılarına sahip modeller bulunmaktadır. Temel olarak nefes sayısı, boyut, aroma ve şarj edilir olup olmamasına göre sınıflara ayrılırlar.

Puff, içerisindeki bataryayı ve likit haznesini bir arada barındıran tek bir cihazdır. Bu cihaz, kullanıcıların sadece çekim yapmasıyla çalışır. Puff, aynı zamanda birçok farklı aromaya sahiptir ve son kullanıcıya dolu olarak gelir..

Puff, kullan at elektronik sigaraların sağladığı pratikliği sunarak, normal sigaralardan daha az zararlı bir alternatif sunmayı amaçlar. Kullanıcılar, Puff’ı kolayca taşıyabilirler ve istedikleri zaman kullanabilirler. Ayrıca, Puff‘un normal sigaralardan daha az nikotin içermesi ve kötü kokusunun olmaması, kullanıcıların sigara bağımlılığından kurtulmalarına yardımcı olabilir.

Puff, son yıllarda kullanımı artan bir marka haline gelmiştir. Kullanıcılar, bu markayı hem kolay kullanımı hem de farklı aromalara sahip olması nedeniyle tercih etmektedirler. 

Puff un kullanımı oldukça basittir. Yapmanız gereken kutusunda çıkarıp Puff’ lamaya başlamak.Çekiminiz ile birlikte harekete geçecek olan mekanizması sayesinde, hiçbir tuşa basmanıza gerek kalmaz. Puff unuzu ağız dolusu çekin, 3-5 saniye tutun, sonra bırakın, hepsi bu kadar.

Puff kullanım süresi ve gün sayısı, kullanımına bağlı olarak değişmektedir. Puff ortalama nefes sayıları ürünlerin veya kutularının üzerinde belirtilmektedir. Satın aldığınızın Puff u ortalama nefes sayısına kadar kullanabilirsiniz. Şarj gerektiren Puff modellerinde buhar gelmediğinde ürünü şarj etmeniz gerekecektir.

Pufflar tek kullanımlık cihazlar olup yeniden dolumu yapılmaması önerilmektedir. Ancak kendi yöntemleri ile Puff ları açıp dolum yapan kullanıcılar mevcuttur. Sağlık ve güvenlik açısından, lütfen Puff Bar tek kullanımlık cihazınızı açmaya ve yeniden doldurmaya çalışmayınız. Ürün kalitesini devam ettirmek adına Puff lar yeniden dolum veya yeniden kullanım için uygun değildir.

Pufflar marka ve modele göre onlarca aromaya sahip olup genel olarak aroma çeşitliliği 500 den fazladır.

Puff nikotin oranlarını 20 mg (%2) ve 50 mg (%5) Salt Nicotine (Nikotin Tuzu) ile üretilen seçenekler arasından tercih edebilirsiniz.

Puff Bar ürünlerinde nikotin tuzu(salt nicotine) kullanılmaktadır. Bu oran Dünya standartlarında en çok tercih edilen %2(20mg) ve %5 (50mg) seçenekleri ile Puff Bar ürünlerinde satışa sunulmuştur.

Puffların marka ve modele göre şarj edilebilir ve şarj edilemeyen modelleri bulunmaktadır. Satın almadan önce açıklamaları okuyabilir yada müşteri temsilcisinden destek alabilirsiniz.

Kargolarınız aynı gün size kargolanmaktadır. Muhtemel teslim tarihi kargo firmasının çalışma hızına bağlı olarak 1-2 gün sürmektedir. Genellikle Mng kargo ile gönderim yapılmaktadır.

Evet Puff kargonuzu şube teslim yada adresinize teslim alabilirsiniz.

Evet kapıda kredi kartı yada nakit olarak ödeme yapabilirsiniz.

Alternatif olarak ödemelerinizi papara yada havale ile ödeme yapabilirsiniz. Konu hakkında bilgi almak için Whatsapp destek hattına yazınız.p>

Puff siparişinizi İstanbul içi kurye teslim gönderebiliyoruz. Kurye ücreti mesafeye göre değişmektedir

Vozol 6000 Puff Bar – Blackberry Passion Fruit Milk

449.00

Taze böğürtlen ve çarkıfelek meyvesinin tatlı ve ekşi lezzeti, sütün kremsi dokusunun eşlik ettiği her nefes alışta ağzınızı sulandıracak ve keyifli bir vaping deneyimi yaşamanızı sağlayacaktır.

Devamını oku

Vozol 6000 Puff Bar – Strawberry Rasperry

449.00

Taze çileklerin tatlılığı ve ahududuların ferahlatıcı ekşiliği, her nefes alışta ağzınızı sulandıracak ve keyifli bir vaping deneyimi yaşamanızı sağlayacaktır.

Devamını oku

Vozol 6000 Puff Bar – Strawberry ice Cream

449.00

Taze çileklerin tatlı ve ekşi lezzeti, vanilyalı dondurmanın kremsi dokusuyla buluşarak, her nefes alışta ağzınızı sulandıracak ve keyifli bir vaping deneyimi yaşamanızı sağlayacaktır.

Devamını oku

Vozol 6000 Puff Bar – Blue Razz Lemon

449.00

Taze mavi böğürtlen ve limonun tatlı ve ekşi lezzeti, her nefes alışta ağzınızı sulandıracak ve keyifli bir vaping deneyimi yaşamanızı sağlayacaktır.

Devamını oku

Vozol 6000 Puff Bar – Mango Smoothie

449.00

Taze mangonun tatlılığı ve ekşiliği, smoothie’nin kremsi dokusunun eşlik ettiği her nefes alışta ağzınızı sulandıracak ve keyifli bir vaping deneyimi yaşamanızı sağlayacaktır.

Devamını oku

Vozol 6000 Puff Bar – Forest Berry Storm

449.00

Yaban mersini, ahududu ve çilek gibi orman meyvelerinin tatlı ve ekşi lezzeti, her nefes alışta ağzınızı sulandıracak ve keyifli bir vaping deneyimi yaşamanızı sağlayacaktır.

Devamını oku

Vozol 6000 Puff Bar – Pineapple Orange Peach

449.00

Taze ananasın tatlılığı, portakalın ferahlatıcı aroması ve şeftali lezzetinin lezzetli buluşması, her nefes alışta ağzınızı sulandıracak ve keyifli bir vaping deneyimi yaşamanızı sağlayacaktır.

Devamını oku

Vozol 6000 Puff Bar – Pumpkin Latte

449.00

Taze balkabağının tatlılığı ve kahvenin yoğun aroması, her nefes alışta ağzınızı sulandıracak ve keyifli bir vaping deneyimi yaşamanızı sağlayacaktır.

Devamını oku

Aromaları mükemmel sigaradan kurtuldum , kullan at olması ve basit kullanımı ile uğraştırmaması en iyi yönü bence.

Ebru Gültekin / Bankacı

Tıpkı normal sigara gibi basit kullanım ve efsane aromalar PINK LEMONADE efsane bir aroma. Tavsiye ederim. Fiyatınında ucuz olması ayrıca bir avantaj teşekkür ederim sayenizde sigarayı bıraktım.

Ceyhun Duyar / Tasarımcı

Amerikada iken kullanıyordum. Türkiye’ye gelmesi süper oldu. Sigarayı kolayca bıraktım. Umarım herkes bırakır. Mint %5 aroması muhteşem.

Aysel Gündoğar / Emlakçı
Could not scrape from Instagram (scraping is a deprecated method to retrieve images).